O osiedlu

SPRZEDAŻ MIESZKAŃ W BUDYNKU NR 1 - ZAKOŃCZONA

BUDYNEK 2-  OSTATNIE WOLNE MIESZKANIA ! 

Osiedle „WYŚCIGOWA” to inwestycja polegająca na wybudowaniu 7 budynków mieszkalnych wielorodzinnych       z boksami garażowymi                    w podpiwniczeniu oraz budynku usługowego przy ul. Wyścigowej w Radomiu na działce       nr 72/4 . Zamierzeniem naszym jest stworzenie zabudowy mieszkalnej , która będzie elastyczna i uniwersalna pod względem struktury, ilości i rodzajów mieszkań, a jednocześnie będzie niepowtarzalna i przyjazna.

Na terenie osiedla przewiedziano 2 place zabaw dla dzieci, tereny zieleni skomunikowanej z chodnikami .

I etap Osiedla „Wyścigowa” to budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego nr 1 o czterech kondygnacjach naziemnych i jednej podziemnej oraz budynku usługowego. Budynek mieszkalny wyposażony jest w garaże boksowe , komórki lokatorskie oraz miejsca parkingowe zewnętrzne.

W ofercie posiadamy 44 przestronne i nasłonecznione lokale mieszkalne 1,2,3 pokojowe o zróżnicowanej powierzchni od 32,05 m2 do 73,59 m2 z przestronnymi balkonami.

Osiedle „Wyścigowa” powstaje w miejscu bardzo dobrze skomunikowanym z centrum miasta jak i z pozostałymi jego częściami. W najbliższym sąsiedztwie naszej inwestycji znajdują się Aqupark Neptun, Centrum Handlowe M1, Galeria Feniks, Park Trampolin JumpWorld , Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4, Przedszkole nr 10, Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 1. Obsługę komunikacyjną zapewnia linia autobusowa nr 3 (przystanki na ul. Wyścigowej) oraz linie autobusowe nr 11,19,21(przystanki na ul. Grzecznarowskiego).

 • Kontakt z nami

  Biuro Sprzedaży:
  Al. Wojska Polskiego 43
  26-600 Radom

  tel. kom. 669 123 421
  email: housing.radom@gmail.com

  Adres Inwestycji:
  ul. Wyścigowa
  26-600 Radom

  czytaj więcej

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej

Budynek A

 

Budynek B